Hakkımızda

2016 Ocak ayında kurulan firmamız, aynı yıl erkek bakım sektörüne Mühle ile giriş yaptı. Alman markası ve geleneksel tıraşta lider konumda olan Mühle’nin ülke distribütörlüğünü alarak, işçilik, ergonomi ve performansın bir arada olduğu bir ortamda geleneksel tıraş ve erkek bakım ürünleri dünyasına adım attık. Markamızın pazarlama ve satış faaliyetlerini bütünsel olarak ele alarak, kurduğumuz resmi Mühle Türkiye satış sitesinin yanında, bir çok satış ortağımızla da ülke çapında faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.


2019 yılında, süre içinde geleneksel tıraş alanında biriktirdiklerimizle, portfolyomuza Baili/Weidi markasını da dahil ettik. Baili Shaving markasının klasik tıraş aletlerinin tanıtım, pazarlama ve satış faaliyetlerini Türkiye genelinde sürdürmeye devam ediyoruz.


2020 yılında, erkek sektöründe çalıştığımız ve el ele yürüdüğümüz markalarımızla, erkeğe özel bir ilham ve alışveriş platformu olan Bonherre’yi açtık. Bonherre, erkekler için farklı alanlarda yüksek kaliteli ürünler sunarken, aynı zamanda ortak değerleri paylaşıp kendimize bir alan oluşturduğumuz platform olarak faaliyetine devam ediyor.


2020 yılında aynı zamanda, pandeminin yeni başladığı dönemde, bünyemize meşhur İtalyan markası Cella Milano’yu ekledik. Cella Milano, İtalyan centilmenlerinin başucu ürünleri olarak bilinen, meşhur acıbadem kokulu tıraş sabunlarıyla, 1899’dan bu yana gelenekleriyle sürmüş bir firma. Erkekler için tıraş ve sakal bakım ürünlerinin pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini Türkiye genelinde bir çok ortak satış partnerlerimizle sürdürüyoruz.


2022 yılında, yürüttüğümüz iki farklı erkeğe özel e-ticaret sitesi deneyimimizin yanına, yüksek kaliteli ve yavaş moda ürünlerinin sunulduğu Mahfelle markasını ekledik. Mahfelle’de çoğunlukla lokal üreticilerin doğrudan müşterilerle buluşturulduğu sürdürülebilir bir alışveriş modeli üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.

Firma Bilgileri
ÜnvanıBON İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  
AdresMutlukent mah. 2017 sok. No: 56 Çankaya Ankara
Vergi DairesiDoğanbey VD.
Vergi No179 064 52 94
Ticari Sicil No393166
Mersis No0179 064 529 400 018
E-Posta Adresiinfo@bonexim.com
KEP Adresibonexim@hs09.kep.tr 
Telefon Numarası+90 (312) 939 85 40
Bağlı Olduğu OdaAnkara Ticaret Odası
Bizimle İletişime Geçin